עלינו | שותפים לדרך | תודות

פורינה

חברת פורינה (Purina) היא החברה המובילה בעולם לתזונה של חיות מחמד עם ידע וניסיון בנושא של למעלה מ-75 שנה.
“חיות מחמד הן התשוקה שלנו. הן שותפות לרגעים הקשים והנפלאים ביותר בחיינו. הן האהבה שלנו. לכן, אנו בפורינה מקדישים את כל מרצנו כבר 75 שנים לבריאות ולטיפוח חיי חיות המחמד, ובראש ובראשונה לתזונה אופטימלית לצרכי חברינו הטובים ביותר”
כלבי הנחייה שלנו נהנים גם הם ממרצם של אנשי חברת פורינה ומתזונה אופטימלית ונפלאה לאורך שנים!

אינדיגו HP

HP Indigo הינה החברה המובילה בעולם במתן פתרונות הדמיה והדפסה, באמצעות חטיבת ההדמיה וההדפסה של HP חטיבת ((IPG ופועלת ביותר מ-170 מדינות ברחבי העולם.
החברה מלווה ותומכת בנו לאורך שנים הן בהדפסת חומרי שיווק, הן במתן שירותי קייטרינג ועוד.
תודה, תודה, תודה!

לידור אלמנטס בע"מ

לידור אלמנטס בע”מ, מקבוצת לידור הינה נציגה וסוכנת בתחום השיווק של קונצרנים בינלאומיים מובילים. קבוצת לידור פועלת באמצעות אנשי שיווק ומכירות להפצת מיגוון מוצרים מוגמרים, חומרי גלם וטכנולוגיות בתחום רחב של שימושים לתעשייה ולשוק הצרכני.
חברת לידור דואגת לשימור בריאותם של הכלבים שלנו ומספקת לנו את חומרי ההדברה לנקיון הכלבים שלנו.
בשמנו ובטח בשם ההולכים על ארבע- תודה רבה!

ג׳ירף- תקשורת חזותית

ג’ירף תקשורת חזותית הינה חברת מיתוג המעניקה קשת רחבה של פתרונות מיתוג ועיצוב.
בג׳ירף מפתחים ומעצבים מותגים אפקטיביים עבור חברות ומוצרים בשוק המקומי ובשווקים הגלובליים ומאפשרים ללקוחות ליהנות מפתרון מיתוג כולל בבית אחד, משלב בניית אסטרטגיית המותג דרך חדשנות קריאטיבית ועד להטמעת המיתוג בכל אמצעי התקשורת השיווקית והפנים ארגונית.

ג׳ירף מיתגה מחדש את המרכז לכלבי נחיה, מטמיעה את המיתוג בכל מוצרי השיווק ומאפשרת זהות מיתוגית אחידה ומבודלת לאורך כל הדרך.

תודה על היחס החם, המקצועי והיצירתי!

אלקטרה

חברת אלקטרה מובילה את ענף מיזוג האוויר בישראל כבר 70 שנה ומחויבת להביא לצרכן הישראלי מוצרים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, באיכות הגבוהה ביותר, בעיצוב חדשני, תוך חיסכון רב באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה/ בנוסף לתחום מיזוג האוויר עוסקת אלקטרה בהפצה, שיווק, שירות ומכירה של מוצרי חשמל ביתיים.
אלקטרה מסייעת לנו בתרומת מכשירי חשמל שונים באדיבות ונדיבות לאורך כל הדרך!

טוטנאור

חברת טוטנאואר הינה החברה הגדולה בישראל ובין החברות הגדולות בעולם לייצור ושיווק – אוטוקלבים ומכונות שטיפה/ חיטוי לבתי חולים, מעבדות, מרפאות פרטיות, תעשיה וכדומה. כמו כן משווקת החברה דטרגנטים, אמבטים אולטראסוניים, מכונות הלחמה, תנורי ייבוש, אינקובטורים, לופות (מגדילות לחדרי ניתוח), מזקקי מים ועזרים משלימים אחרים.
לאורך הדרך חברת טוטנאואר עוזרת לנו על-ידי מתן חסויות כספיות לכיסוי עלויות שונות תוך התעניינות ואכפתיות אין סופית!
תודה!

אל על

אל על נתיבי אויר לישראל בע”מ, המוכרת בשם המקוצר אל על, היא חברת התעופה הגדולה בישראל וחברת הדגל שלה.
באמצעות כיסוי גלובלי נרחב הנתמך ע”י רשת בינלאומית של כ-77 משרדי מכירות והכנסת אורחים ישראלית חמה וייחודית הפכה אל על להיות יותר מרק דרך לנסיעה בין נקודה לנקודה בעולם. בעזרת כל אלו מדורגת אל על ע”י IATA כאחת מחברות התעופה היעילות ביותר.
אל על מתאימה את רכבי ההדרכה שלנו להסעת כלבים, מסייעת בהטסת כלבים וגורים לפי הצורך ועוד ועוד.
תודה!

השירות לעיוור

השירות לעיוור – גוף ממשלתי השייך לאגף השיקום במשרד העבודה והרווחה. השירות לעיוור אחראי על התוויה ויישום מדיניות הממשלה בכל הקשור לטיפול באוכלוסיית האנשים העיוורים ולקויי ראיה בישראל. כפועל יוצא השירות לעיוור מבקר ומפקח על פעילות העמותה. השירות לעיוור תומך ישירות באדם הנעזר בכלב נחיה על ידי מתן קיצבה חודשית לכיסוי הוצאות המזון וטיפוח כלב הנחיה. בנוסף השירות לעיוור מעניק תמיכה כספית לפעילות העמותה.תמיכה זו מגיעה לכ4% מהתקציב השוטף של העמותה.

המרכז לעיוור

המרכז לעיווור – ארגון גג לעמותות של אנשים עיוורים ולקויי ראיה. גוף זה הינו הגוף המרכזי המייצג צרכי האנשים העייוורים ולקויי הראיה אל מול הרשויות ופועל למען קידום ההכרה בצרכים המיוחדים של אוכלוסיה זו.

אלי"ע

מאז 1982, אלי”ע היא המסגרת המובילה בישראל המפעילה תכניות ייחודיות לפעוטות עם עיוורון ולקויות ראייה ובני משפחותיהם ברחבי הארץ.
מטרות העמותה –

  • להכין ילדים עם עיוורון ולקויות ראייה לשילוב בחינוך הרגיל ובחברה בכלל.
  • לתת מענה מקצועי לילדים עם עיוורון ולקויות ראייה מורכבי התפתחות, בדרך לשילובם במסגרות המשך מתאימות בהתאם לצורכיהם וליכולותיהם.
  • לחזק ולתמוך במשפחות.

במטרה לחשוף את הילדים ליתרונות שבכלב נחייה בעתיד, ובמטרה להפיג את פחדיהם תוך ביסוס קשר של אמון ואהבה, מגיעים אחת לשבוע מתנדבי המרכז הישראלי לכלבי נחייה לגני אלי”ע עם הכלבים , לפעילות משותפת.

אופק לילדינו

אופק לילדינו היא העמותה הארצית למען 4,000 ילדים עם עיוורון או לקות ראייה. העמותה מאגדת למעלה מ- 1,000 משפחות ברחבי הארץ ומהווה קהילה סולידארית, אכפתית ופעילה, המעודדת קשר בין המשפחות ונותנת תחושת שייכות וכוח. “אופק לילדינו” פועלת כדי להגן על זכויות הילדים ונותנת מידע עדכני ושימושי לרווחת המשפחות.
אנחנו בקשר הדוק עם אופק לילדנו ומשתפים פעולה למען המשפחות החל באירועי חשיפה וכלה בעזרה הדדית שוטפת.

מגדל אור

מגדל אור – עמותה זו מהווה את הזרוע המבצעת העיקרית לשיקום אנשים עיוורים ולקויי ראיה בישראל. מגדל אור מפעילה מדור להדרכה שיקומית שמפעיל מורות שיקום בכל רחבי הארץ המגיעות לביתו של האדם ומעניקות לו סיוע בכל תחומי התפקוד. מרכז ישראלי לכלבי נחיה מסייע למגדל אור בהכשרת מורות שיקום בתחום ההתמצאות והניידות בעזרת כלב נחיה. מורות השיקום ממשיכות ונותנות תמיכה לנעזרים בכלבי נחיה באזור מגוריהם בנוסף לתמיכה הניתנת על ידי המרכז.

תפריט נגישות