עלינו | חזון / ערכים

השתלבות בקהילה היא המפתח להצלחת כל אדם עיוור או לקוי ראייה. אנו פועלים ללא לאות לשיפור מתמיד באיכות חייהם של מירב העיוורים ולקויי הראייה בישראל בעזרת כלבי נחייה ואמצעי ניידות נוספים תוך דאגה ושמירה על רווחת הכלב.

המרכז הישראלי לכלבי נחייה יצר יותר מ- 750 צמדים של ישראלים עיוורים או לקויי ראייה וכלבי נחייה מאז הקמתו בשנת 1991. בדומה לצמד מיומן של אדם וכלב נחייה המנווט לאורך מסלול, אנו – משפחת המרכז הישראלי לכלבי נחייה, צעדנו יחד לקראת מטרה משותפת. בדרכנו נתקלנו בהרבה מכשולים וקשיים, אך התגברנו עליהם בנחישות, התמדה, ושיתוף פעולה.

כפי שקורה לעתים לצמד של אדם וכלב נחייה, קיבלנו תמיכה ועזרה לאורך דרכנו מאנשים נפלאים ונדיבים. הישגי המרכז, גידולו והתקדמותו התאפשרו בזכות תמיכתם של אלפי ידידים, תורמים, ומתנדבים שהיו שותפים לחזון שלנו. אותם אנשים הלכו יחד איתנו בדרכנו במשך 30 השנים האחרונות.

אנו רוצים להביע תודה והערכה מקרב לב לכם – אלפי התורמים, ידידים ומתנדבים בארץ ובחו”ל. אתם האנשים המאפשרים לנו להמשיך את העבודה החשובה שלנו שהיא העשרת חייהם של מאות ישראלים עם עיוורון ולקויי ראייה. בזכותכם, המרכז הישראלי לכלבי נחייה הפך מחזון למציאות.

תפריט נגישות